dodany: 04.02.2013 | tagi: , ,

Autor:

Anonymous w natarciu drugi weekend z rzędu

1

OpLastResort i Anonymous mają chyba sentyment do atakowania w weekend. To już drugi raz, kiedy w ramach tej samej akcji Anonymous uderzają w niedzielę. Jednak ta niedziela jest inna od wszystkich innych, a przynajmniej dla Amerykanów, bo wczoraj odbył się finał SuperBowl.

oplastresort

Źródło: Twitter

Tabelkę z opublikowanymi danymi zawierającymi dane personalne, adres zamieszkania, e-mail i numery IP i informacje kontaktowe (w tym numery telefonów) kadry dyrektorskiej amerykańskich banków umieszczono na stronie Centrum Informacyjnego ds. Prawa Kryminalnego Alabamy. Adres został zmieniony na: http://acjic.alabama.gov/documents/oops-we-did-it-again.html.

Podejrzewa się, że opublikowane dane są powiązane z komputerami Rezerwy Federalnej, co może oznaczać poważne kłopoty.

Wygląda na to, że Anonymous tym razem nie żartują i podeszli do zadania z pełnym zaangażowaniem, a ich wideo osiąga rekordy oglądalności:

Redaktor działu aktualności WebSecurity.pl. Z zamiłowania i wykształcenia pedagog. Propagatorka łączenia wolnego i otwartego oprogramowania i edukacji. Miłośniczka kawy, czekolady i książek psychologicznych.

Jedna odpowiedź do “Anonymous w natarciu drugi weekend z rzędu”

  1. avatar chinese pisze:

    Great concerns in this article. I am content to look this post. Thank you a lot using this program . taking a look ahead to contact a person. Might you you should decline us a email?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *