dodany: 31.12.2012 | tagi: , ,

Autor:

Artykuł: Jak chronić się przed malware – cz. 4. Ochrona komputerów klienckich

0
Artykuł: Jak chronić się przed malware – cz. 4. Ochrona komputerów klienckich

Do nowego roku pozostało raptem kilkanaście godzin! Z tej okazji (i z każdej innej), warto zapoznać się z czwartą już częścią poradnika, który podpowiada jak chronić się przed malware.

Poprzedni rozdział koncentruje się na poradach dotyczących wdrażania ochrony sieci. Na tym etapie przybliżymy zagadnienia obrony warstwy komputera klienckiego. Istnieje cały szereg metod oraz technologii, które mogą zostać wykorzystane w celu obrony przed atakami wirusowymi. Należy jednak znaleźć rozwiązanie kompromisowe, czyli takie, które pozwoli osiągnąć równowagę między wymaganiami biznesowymi organizacji, a akceptowalnym poziomem ryzyka. Etap ten dzieli się na kilka mniejszych zadań, które należy rozważyć każde z osobna…

Przejdź do artykułu…

avatar
WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.
WebSecurity.pl to codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *