03.1318

Konferencja Ataki Sieciowe 2013: III ogólnopolska konferencja naukowa poświęcona cyberprzestępczości

6 325 848 – tyle ataków sieciowych miało miejsce w Polsce w 2012 roku. To zaledwie 0,4% globalnej liczby incydentów.

Dostrzegając wagę problemu i potrzebę merytorycznej dyskusji na temat tego nie w pełni jeszcze poważnie  traktowanego  w Polsce zagrożenia, już po raz III w Toruniu w dniach 18-19 marca 2013 r. odbędzie się ogólnopolska konferencja dotycząca problematyki cyberprzestępczości i  cyberbezpieczeństwa – Ataki Sieciowe 2013.

Założeniem organizatorów jest stworzenie miejsca, w którym po raz kolejny będą mogli się spotkać i wspólnie przedyskutować tematykę rozwoju współczesnych zagrożeń prawnicy, informatycy, specjaliści z branży IT oraz przedstawiciele agend rządowych.

Chcemy dyskutować o fenomenach związanych z rozwojem sieci internet i jej wykorzystywaniem na różne sposoby w 3 głównych blokach:

  • bloku prawniczym,
  • bloku IT,
  • bloku studenckim.

Szczegółowy program konferencji znajduje się tutaj.

Głównym organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ToruniuPatronem merytorycznym wydarzenie będzie Opiekun naszego Koła – prof. dr hab. Andrzej Adamski. Nasze działania wspiera Kancelaria Henclewski & Wyjatek.

Miejsce: Toruń
Wstep: Bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *