Dołącz do nas!

22.01.2013 Redakcja WebSecurity

Nasz portal rozwija się coraz szybciej, a przy tym mamy coraz więcej nowych pomysłów. Wiele dzieje się także w świecie bezpieczeństwa IT. Aby stawiać czoła nowym wyzwaniom, potrzebujemy nowych żołnierzy w naszych oddziałach.

Uncle SamPoszukujemy rekrutów do oddziałów partyzanckich, potocznie zwanych działem aktualności – wymagana jest operatywność, dynamika działania, zacięcie, znajomość pola walki (w tym wypadki IT Security oraz IT ogólnie) oraz umiejętność posługiwania się orężem (broń ręczna: pióro lub automatyczna: klawiatura).

Poszukujemy najemników od oddziałów specjalnych, potocznie zwanych działem artykułów – w tym oddziale wymagania są wygórowane! Wymagamy doświadczenia na polu walki (IT Security, IT, zarządzanie projektami, administracja, programowanie), umiejętności posługiwania się orężem (broń ręczna: pióro, broń automatyczna: klwiatura, broń masowego rażenia: kamera).

Poszukujemy agentów wywiadu i kontrwywiadu, którzy w naszej wewnętrznej nomenklaturze otrzymują miano blogera. Agent wywiadu lub kontrwywiadu otrzymuje od nas (w razie potrzeby) wsparcie w dziedzinie posługiwania się orężem. Najważniejsze, aby potrafił zdobywać cenne informacje i analizować je pod kątem przydatności na polu walki (IT Security, IT, zarządzanie projektami, administracja, programowanie). Członkowie tej elitarnej jednostki muszą mieć duży współczynnik chęci dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu, zachęcamy do podesłania swojej kandydatury na adres redakcja@websecurity.pl.

avatar
WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.
WebSecurity.pl to codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *