dodany: 12.02.2013 | tagi: , ,

Autor:

G Data chce wyprzedzić konkurencję?

1

Ostatnimi czasy G Data nie radziła sobie zbyt dobrze – doszło do tego, że część udziałów firmy nabyła Natalya Kaspersky. Parę dni temu firma zaskoczyła dość mocno wszystkich wydając betę swojego programu zabezpieczającego z numerem 2014. Widać tu duże parcie na marketing. Wersję beta G Data TotalProtection 2014 można pobrać ze strony rokop-security.de – niestety jest ona dostępna na razie tylko w języku niemieckim.

W sieci pojawił się też krótki przegląd tej wersji:

Z nowości należy wymienić: Startup Manager, nowy interfejs użytkownika, Guard Bank, Control Device. Niestety nie ma jeszcze żadnych konkretów opisanych przez producenta. Oczywiście dopóki jest to wersja beta, nie ma co mówić o wydajności czy stabilności programu. Miejmy nadzieję, że ostateczny rezultat będzie znacznie wydajniejszy niż poprzednie wersje.

Redaktor działu aktualności WebSecurity.pl. Pasjonat komputerów od czasów epoki "bezmyszkowej".

Jedna odpowiedź do “G Data chce wyprzedzić konkurencję?”

  1. Commonly I wouldn’t study article with blogs, having said that i would wish to claim that the following write-up very compelled myself to try and do so! Your publishing taste have been astonished myself. Thank you so much, extremely terrific publish.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *