dodany: 02.04.2013 | tagi: ,

Autor:

Jak wiele danych udaje się odzyskać po awarii?

0
Jak wiele danych udaje się odzyskać po awarii?

Jak wiele z utraconych danych uda się odzyskać po awarii? Jakie koszty poniesiemy w związku z tym procesem? Jak można tego uniknąć? Te pytania zadaje sobie wiele przedsiębiorców i osób prywatnych. Wszyscy chcemy, żeby nasze dane były bezpieczne.

O tym, jak bardzo ważne są to kwestie świadczy fakt, że debata „Systemy backupu i archiwizacji – kompleksowa ochrona zasobów firmy”, odbędzie się już po raz czwarty – 23 kwietnia 2013 roku, w Warszawie.

Osoby, które wezmą w niej udział, będą mogły zadać pytania ekspertom w zakresie backupu i archiwizacji. Specjaliści zaprezentują także narzędzia, na których sami pracują. Uzupełnieniem całości konferencji będzie przedstawienie przez partnerów konferencji: Infonet Projekt, IBM i Ferro Softwear, najnowszych rozwiązań, dzięki którym minimalizuje się ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego – najczęstszej przyczyny utraty danych.

Konferencja skierowana jest do: dyrektorów/kierowników działów IT czy bezpieczeństwa, oficerów bezpieczeństwa, osób odpowiedzialnych za politykę ciągłości działania i przedstawicieli z branż: ubezpieczeniowej, usługowej, bankowości, handlu, przemysłu, telekomunikacji, energetyki i administracji publicznej.

Portal WebSecurity jest patronem medialnym wydarzenia.

Proponowana tematyka konferencji:

  • backup danych: plików, baz danych, poczty elektronicznej, aplikacji, treści, multimediów,
  • backup systemów operacyjnych,
  • backup on-line,
  • rozwiązania storage’owe,
  • archiwizacja dokumentów w ramach e-usług,
  • outsourcing usług archiwizacyjnych,
  • zagadnienia prawne.

Strona konferencji

Więcej informacji: kalendarium WebSecurity.

Organizator konferencji:

multi_train_150

avatar
WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.
WebSecurity.pl to codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *