dodany: 21.06.2013 | tagi: , ,

Autor:

LibreOffice 4.0.4 wprowadza prawie 100 udoskonaleń

1

The Document Foundation poinformowała o nowej, poprawkowej wersji LibreOffice, otwartoźródłowego pakietu biurowego, ostatniego wydania przed publikacją gałęzi 4.1.x. W trakcie prac nad 4.0.4 zamknięto 98 zgłoszeń błędów, zaktualizowano również niektóre tłumaczenia.

W nowym wydaniu udoskonalono importowanie i eksportowanie różnych formatów plików, ponadto program powinien być stabilniejszy. Krytyczny błąd, skutkujący crashem w Base, został naprawiony. Pełna lista poprawek znajduje się w notatce do wydania 4.0.4 RC1.

avatar
WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.
WebSecurity.pl to codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Jedna odpowiedź do “LibreOffice 4.0.4 wprowadza prawie 100 udoskonaleń”

  1. avatar Petro pisze:

    W wersji 4.2 niedawno wydaje, zancznie poprawiono kod calc wpływając w ten sposób na poprawę jakości pracy z tym arkuszem kalkulacyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *