12.1213

Konferencja Netcamp

Fundacja Netcamp zaprasza na 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Już 13 grudnia o godzinie 17:00 (5 PM) będzie można poznać aktualne trendy oraz posłuchać jak będzie wyglądać przyszłość internetu.

Netcamp już od 5 lat inspiruje branżę IT w regionie. Dlatego podczas urodzinowego spotkania inspirujący prelegenci opowiedzą o trendach, które zmieniły internet w ostatnich latach, pokażemy też jak może wyglądać przyszłość cyfrowego świata za 5 lat. Tematyka prezentacji będzie dotyczyć m.in. cloud computing, technologii mobilnych, social media, rozrywki online, big data oraz trendów na rynku e-commerce. Piąte urodziny inspirujących spotkań IT będziemy świętowali w szczecińskim Multikinie.

To będzie wyjątkowe wydarzenie w którym udział weźmie branża IT w regionie. Szykujemy też kilka niespodzianek :) Warto dodać że na ostatnich urodzinach Netcampa prelegentami byli Paweł Tkaczyk, Piotr „Niebezpiecznik” Konieczny oraz Kamil „Mobilny” Brzeziński. A ponad 120 osób świetnie się bawiło :) Po 27 listopada będziemy stopniowo ujawniać i prezentować naszych inspirujących prelegentów, ale już dziś warto zarejestrować się na urodzinowego Netcampa.

http://www.netcamp.pl

Miejsce: Szczecin
Wstep: Bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *