06.1312

Konferencja Next Generation SECURITY Conference 2013

12 i 13 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się Next Generation SECURITY Conference 2013, gdzie eksperci z branży bezpieczeństwa IT będą poruszać najbardziej aktualne tematy dotyczące tej tematyki.

Wśród branżowych gwiazd na wydarzeniu pojawi się:

 • Stephen Mulhearn, Product Management Director w firmie Fortinet (od ponad 10 lat aktywnie związany z tworzeniem zabezpieczeń przed atakami DDoS),
 • Jan Hereijgers z McAfee,
 • Vanja Svajcer Sophos Principal Resercher (specjalizuje się w tematyce złośliwego oprogramowania w urządzeniach mobilnych) oraz
 • Mariusz Kędziora z Microsoftu, który opowie o bezpieczeństwie pracy w chmurze i ochronie danych firmy.

Na konferencji będą poruszane najbardziej istotne i aktualne tematy dotyczące bezpieczeństwa danych firmowych i pracy w sieci. Tematami wystąpień prelegentów będą także certyfikacje ISO jako istotny element wizerunku firmy, ochrona przed atakami przeprowadzanymi w warstwach aplikacji, atakami typu DDoS, oceny systemów zabezpieczeń pod kątem jakości i wydajności oraz zarządzanie tożsamością.

Po pierwszym dniu konferencji uczestnicy będą mogli integrować się i porozmawiać nieoficjalnie w kuluarach na zaplanowanym after-party w jednym z warszawskich lokali.

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 250 zł netto od osoby.

Organizatorem wydarzenia jest Compendium CE, a sponsorami zostały takie firmy, jak Fortinet, NetIQ-Novell-SUSE, Check Point, McAfee, AccessData i Sophos.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Dziennik Internautów, e-gospodarka.pl, Resseler News, Mile2, Resilia, PECB. Więcej informacji na stronie NGSEC.

Miejsce: Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
Wstep: Bezpłatny

Jedna odpowiedź do “Next Generation SECURITY Conference 2013”

 1. They have a question I would be company funding amenable to?

  Let me give you the loan even he using the fund to

  pay for household bills which is a sort of agreement was reached on a case until settlement.

  Coming back company funding to the panel members for their

  future children.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *