dodany: 21.06.2013 | tagi: , , , ,

Autor:

Niemiecka firma dostarczy aktualizacje dla Ruby on Rails 2.3

0

Jeżeli z jakiegoś powodu koniecznie chcesz używać Ruby on Rails 2.3, pomimo nadchodzącego wydania 4.0, powinieneś zainteresować się pewną niemiecką firmą. Makandra zamierza dostarczać aktualizacje bezpieczeństwa dla niewspieranego już RoR 2.3.x; poprawki od deweloperów frameworku otrzymują wyłącznie wersje od 3.2 w górę.

Jednocześnie autorzy RoR polecili płatne wsparcie Makandry. Firma oferuje 3 pakiety pod nazwą Rails Long Term Support. Przedstawiciel poinformował również, że nadal będą publikowane darmowe poprawki, ale nawet do 10 dni później. Jednocześnie, jeśli użytkownicy i klienci wykażą takie zainteresowanie, firma rozważy prace nad Rails 3.0 i 3.1.

avatar
WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.
WebSecurity.pl to codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *