dodany: 21.06.2013 | tagi: , ,

Autor:

Nowa wersja Subversion 1.8 – systemu kontroli wersji

0

Ukazała się nowe wydanie Subversion, otwartoźródłowego systemu kontroli wersji, udostępnianego na licencji Apache. Wersja 1.8 zmienia zachowanie programu w przypadku przenoszenia plików, wprowadza automatyczne wykrywanie konieczności reintegracji gałęzi, dziedziczenie własności, jak i inne nowe funkcje.

Od teraz polecenie svn move nie wykonuje wyłącznie svn copy i svn delete. Polecenia te zostały ze sobą połączone na potrzeby przenoszenia plików i brane są pod uwagę podczas operacji na historii lub sprawdzania statusu plików. Ponadto nowe Subversion samo wykrywa konieczność reintegracji – flaga –reintegrate jest teraz niezalecana.

Pełny wykaz zmian znajduje się w notatkach do wydania na stronie projektu.

avatar
WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.
WebSecurity.pl to codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *