Redakcja

WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.

WebSecurity.pl to platforma edukacyjno-informacyjna. To codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Celem WebSecurity.pl jest informowanie, jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci, na jakie zagrożenia narażeni są użytkownicy Internetu i jak mogą im przeciwdziałać.

Portal WebSecurity.pl obejmuje patronatem medialnym warte uwagi wydarzenia dotyczące tematyki bezpieczeństwa sieciowego: imprezy, konferencje, spotkania, szkolenia.

Nasz portal tworzą doświadczeni redaktorzy, a także specjaliści z zakresu bezpieczeństwa w sieci i blogerzy, którzy są ekspertami w takich dziedzinach, jak m.in. administrowanie systemami, aplikacje webowe czy analiza zagrożeń.

Będziemy się starać, aby nasz serwis stał się miejscem w Internecie, wokół którego skupia się aktywna społeczność.
Chcesz dołączyć do zespołu WebSecurity.pl? Skontaktuj się z nami! Czekamy zarówno na autorów artykułów, jak i blogerów.

Kontakt z redakcją: redakcja@websecurity.pl
Informacje prasowe: press@websecurity.pl

Tel.: +48 533 062 776

Wszystkie materiały graficzne i fotograficzne zamieszczone na portalu WebSecurity.pl pochodzą z serwisów udostępniających je na licencji niewymagającej publikacji danych autora. Podpisane są imieniem
i nazwiskiem lub pseudonimem autora, jeśli jest to wymagane. Wszystkie zamieszczone w serwisie zdjęcia firmowe, zdjęcia produktów, znaki towarowe, logotypy, inne znaki firmowe itp. oznaczenia należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.