10.1223

Konferencja SECURE 2012

SECURE jest coroczną konferencją poświęconą w całości bezpieczeństwu teleinformatycznemu i adresowaną do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny.

SECURE 2012 odbędzie się 23-24 października w nowej, atrakcyjnej lokalizacji – Centrum Nauki Kopernik na warszawskim Powiślu. Podobnie jak w ubiegłym roku, na uczestników czekać będzie bogaty i różnorodny program, o którego merytoryczny poziom dba zespół CERT Polska. W trzech równoległych sesjach nie zabraknie zarówno analiz technicznych, opisów przypadków, jak i mocno osadzonych w praktyce zagadnień prawnych.

Wśród prezentacji technicznych pojawią się między innymi tematy związane z bezpieczeństwem nowych funkcji HTML5 (Robert McArdle z TrendMicro Europe oraz Krzysztof Kotowicz z Securing), aplikacji mobilnych (Kenneth van Wyk) czy złośliwego oprogramowania (CERT Polska). O praktycznych aspektach rozwiązań prawnych stosowanych w Internecie opowiedzą prelegenci znani z poprzedniej edycji: Michał Kluska i Grzegorz Wanio (Olesiński i Wspólnicy) oraz Adam Haertle (UPC). Wśród prelegentów pojawią się także Jose Nazario (Arbor Networks), Cory Altheide (Google), Rafał Rohoziński (The SecDev Group) oraz Dave Monnier (Team Cymru). Informacje o kolejnych prelegentach wkrótce!

http://www.secure.edu.pl/

Miejsce: Warszawa
Wstep: Płatny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *