03.1305

Konferencja Semafor 2013

Konferencja Semafor na stałe wpisała się w polski kalendarz społeczności IT i bezpieczeństwa informacji. Unikalna formuła będąca połączeniem tematyki z obszarów nadzoru IT (IT Governance) i bezpieczeństwa informacji już od pięciu lat przyciąga uwagę kadry kierowniczej przedsiębiorstw, sektora publicznego, administracji oraz organizacji pozarządowych.

Konferencja stwarza warunki do bezpośrednich rozmów, dyskusji i wymiany doświadczeń między dyrektorami, menedżerami oraz ekspertami technicznymi.

Semafor 2013 koncentrować się będzie na trzech głównych blokach tematycznych:

  • Nadzór i zarządzanie IT (IT Governance) – zarządzanie IT, działania IT dla realizacji strategii organizacji, audyt IT, standardy zarządzania i nadzoru IT (m.in. najnowsza edycja COBIT).
  • Bezpieczeństwo Informacji – ochrona informacji i IT, aspekty techniczne, organizacyjne; najnowsze zagrożenia i wyzwania, trendy i nowości techniczne.
  • Ochrona cyberprzestrzeni – bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej i administracji publicznej; najnowsze zagrożenia i wyzwania w obszarze cyber-defence.

http://bit.ly/127m1xW

Miejsce: Warszawa
Wstep: Płatny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *