dodany: 25.04.2013 | tagi: , , ,

Autor:

Ukazała się kolejna wersja Gitlab 5.1

1

Ukazała się kolejna wersja Gitlab, otwartoźródłowej i darmowej alternatywy dla serwisów takich jak Github do instalacji na własnych serwerach. Oprogramowanie to jest tworzone w języku Ruby i oparte na frameworku Ruby on Rails.

Najważniejsze zmiany wyróżnione przez autorów, to refaktoryzacja kodu odpowiedzialnego za kopie zapasowe oraz poprawiona wydajność wraz ze zmniejszonym użyciem pamięci. Poprawki naprawiają także możliwości wykorzystania XSS.

Pełna lista zmian znajduje się na blogu projektu.

avatar
WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.
WebSecurity.pl to codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Jedna odpowiedź do “Ukazała się kolejna wersja Gitlab 5.1”

  1. avatar Youtube 1 pisze:

    Superb difficulties once and for all, you only need to gained a different audience. Exactly what might you recommend in terms of the post you manufactured some days before? Any good?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *