dodany: 25.03.2013 | tagi: ,

Autor:

Zadaj pytanie członkom Mozilla Security Team!

0

Już 27 marca (środa), od godziny 14 czasu środkowoeuropejskiego, będzie można wirtualnie zadawać pytania członkom Mozilla Security Team. Zespół odpowiedzialny za bezpieczeństwo produktów Mozilli będzie odpowiadał na pytania przez dobę.

Dyskusja będzie obejmować tematy i pytania m. in.  o: badania i rozwój, architekturę produktów, rozwój oprogramowania, testy, zagrożenia oraz wszystko, co dotyczy obsługi i zabezpieczeń w open-source’owym oprogramowaniu Mozilli.

Organizatorami spotkania są administratorzy /r/netsec, jednego z subkanałów na Reddicie. Oczywiście, aby zadać własne pytanie, potrzebne jest konto na tym serwisie.

Sprawdź, czym jest Reddit.

avatar
WebSecurity.pl to największy w Polsce portal o bezpieczeństwie sieciowym.
WebSecurity.pl to codziennie aktualizowane źródło najnowszych informacji i interesujących artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Na WebSecurity.pl dzielimy się z Wami wiedzą (know-how) i umiejętnościami (how-to), publikując pomocne wskazówki, porady, kursy i tutoriale. Na portalu znajdziecie także prezentacje sprzętu oraz recenzje oprogramowania. WebSecurity.pl to również baza najciekawszych i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *